Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri

3 posters

Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri Empty Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri

Mesaj tarafından Sultan Galiyev Salı Haz. 29, 2010 12:55 pm

Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri ATATURK-039-UN-CHP-PROGRAM-VE-TUZUKLERI__14906247_0

Doğu Perinçek, bu kitapta 1919'dan 1938'e uzanan süreçte CHP program ve örgütlenme ilkelerinin gelişme sürecini inceliyor.
Kitapta ayrıca Atatürk önderliğinde hazırlanan CHP program ve tüzüklerinin tam metinleri de yer alıyor.
Sultan Galiyev
Sultan Galiyev
Kemalist Denetçi
Kemalist Denetçi

Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri Empty Geri: Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri

Mesaj tarafından Kuva-yi Milliye Çarş. Haz. 30, 2010 9:16 pm

Okunması gereken bir kitap. Ne yazıkki vaktim olmadı henüz bende okuyamadım ama en yakın zamanda okumayı düşünüyorum.
Kuva-yi Milliye
Kuva-yi Milliye
Kemalist Yönetici
Kemalist Yönetici

Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri Empty Geri: Kemalist Devrim 6 - Atatürk'ün CHP Programı ve Tüzükleri

Mesaj tarafından bilimselci Cuma Eyl. 03, 2010 9:51 pm

Doğu Perinçek yazmışsa mutlaka okunması gereken güzel bir kitaptır diye düşünüyorum ama bilimde mutlak diye bir şey yoktur. Bu yüzden okumadan bir şey söylemek yanlış. Ama Atatürk'ün CHP Program ve Tüzüklerini tamamını okumasam da okudum. Hepinize de okumanızı öneriyorum. Gerçek Kemalizm ile CHP'nin farkına varalım. Suçlu CHP değildir, kemalistlerdir. Kemalizmin devrimci pratiğini unutup muhafaza ettiler yalnızca. Mühim olan onu geliştirmektir.
bilimselci
Yeni Üye
Yeni Üye

http://www.kemalistpolitika.biz

- Similar topics